Bu Üç Harika Belgeseli Yayınlayın

Akış hizmetlerindeki çoğalmaların çoğalmasını, ne izlemeyi seçmeyi zorlaştırıyor. Her ay, zamanınızı beğenecek üç kurgusal olmayan film seçeceğiz: klasikler, gözden kaçan son ve daha fazlası.


‘İmparatorun Çıplak Ordusu Yürüyüşe Geçiyor’ (1987)

Criterion Channel’da yayınlayın.

Kaz Ordusu İmparatorun Çıplak Yürüyor”un “ Kenzo Okuza’yi izlemenin akıllıca mümkün olan

tekrarlanmaması gereken bir mantık, mümkünse. Yine de, gönderilmeye kadar biri en iyi seçmean tamamlamalardan ile sonuçlandırıldı. Hara’ (çılgın bir şekilderöntgenci “Aşırı Özel Eros: Aşk Şarkısı 1974”, bir başka mükemmel yayın seçeneği olan, eski karısının kamerayı görüntüleyebilecek olan) bir film koleksiyonunun tamamlayıcısı olarak alınacaktır. kurgusal olmayan film yapımcılığının en büyük isimlerinden. Errol en sevdiğin 10 röportajı Morris’i söyleyip söyle: “O röportajcının röportajını, konuğunuzu ziyaret etmek değil, sizin yarışmanızı onları dövüyor. hamur. Bu asla olmaz – ‘İmparatorun Çıplak Ordusu Yürüyüşe Devam Ediyor’”

Kavgacı görüşmeci — sorgulamalar üzerindeki erkek çocukları olaraktan adam — Hara değil, Okuzaki. İkinci Dünya Savaşı gazisi Okuzaki, çekimler içinde, cinayet ve imparator Hirohito’ya sapan yarışlarını içeren suçlardan fazla bir süre hapiste yatmıştı. Şimdi serbest bırakıldı, savaştan sonra Yeni Gine’de öldürülen bazı Japon askerlerinin kaderi hakkında daha fazla bilgi için monoton bir görevde. Okuzaki’nin faydalanması, içinde yetersiz ve yetersiz bir şekilde görünüyor. Hatta kurbanların arkadaşları gibi insanlar için kullanılan rol yapmaları da var.

Hara’nın bir gözlemci ve buna bağlı olarak, belki de bilinçli olmayan bir kişi olarak etiketlenmesiyle, tipik olarak bir takım elbise giymiş küstah, geveze Okuzaki, uygulanabilenler ve faillerle yüzleşir ve gerçek anlamda konuşma talep eder. , kibarca ulaşmadan haber veremezse onu dövmeye hazırdı. Okuzaki bir başkasına “Bir cinayetmde ya da imparatordım ateşde savaşıyor” diyehavlıyor. “Sorumluluk aldım. Ama alınmadı. Sorumsuz insanlardan nefret ederim.”

“İmparatorun Ordusu Yürüyüşe Devam” “İmparatorun Çıplaklık ve eyalette de zor olan olan benzer bir uçucu film ‘Devlet Düşmanları’ (2020)

Hulu’da yayınlayın.

Sonia Kennebeck’in (ve yapımcılığını Errol Morris’in üstlendiği) bu paranoya dolu dosyaları yayını çok “İkinci Devlet düşmanları” 2013 yılında rastlanan zamanda ulaşıldıktan sonra bomba gibi bir çevrede bulunduğunda bir izlemeden birinciden seçilmiştir. Destekçileri, sözde bulgularını açıklamamasına, onu Chelsea Manning ve Edward Snowden ile gruplandırmaya meyilliydi.Filmde sadece Anne Leann, dava dosyalarını gördüğünü iddia ediyor.

Ancak DeHart Kanada’ya kaçtığında, önerdiği bir davada Amerika Birleşik ABD’nde çocuk pornografisi üretimi ve taleplerila suçlanıyordu. uydurulmuş. Ve yine de, Kennebeck ilgili sadece ne düşünebildiğiniz hakkında. Film, DeHart’ın desteğinin çeşitli gündemlerini kendilerinin tamamına yönelik hedeflerini tahmin etmelerini öne sürüyorlar. (Canlandırmalar, orijinal ses kayıtlarını kesin olarak tanımlar.)

Daha fazla söylenebilecek çok fazla görünüşte, ancak “Devlet Düşmanları” destanı diğer hesaplarda bir “kapalı açıklar.

(9706)’ Putin’in Şahitleri’ (2018)

Ovid’de yayı nlayın.

(9708)